Yeni Eklenen Klima Servis Bölgeleri

Ardıçlı Klima Servisi

Ardıçlı klima servisi klima bakım onarım tamir klima bakım onarım tamir klima yedek parça temini klima temizleme klima gazı dolumu çalışmalarını uzman ekiplerimiz tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız her tür marka model klimanın bakım onarımını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Yapacağımız tüm klima bakım çalışmaları garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ardıçlı Klima Tamiri 

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde bu bakımları yaptırmalısınız.

Unutmayın klima bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde faturalardaki artışa dur demek mümkündür.

Bakımlar yapılmayan klimalar daha fazla enerji harcayarak elektrik faturalarının yüksek gelmesine sebep olur.

Ardıçlı Klima Servisi Klimacı

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları camiler daireler gibi klima kullandığınız her yerde faaliyet göstermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

ARDIÇLI KLİMA SERVİSİ

ARDIÇLI KLİMA GAZI DOLUMU

ARDIÇLI KLİMA MONTAJI

ARDIÇLI KLİMA TEMİZLEME

ARDIÇLI KLİMA SERVİS FİYATLARI

ARDIÇLI BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara