Yeni Eklenen Klima Servis Bölgeleri

Klima Sökme Takma Hizmeti

Kullanmış olduğunuz klimalar oda sıcaklığını dengede tutamıyorsa veya başka bir adrese taşınıyorsanız eğer klimanın da yer değiştirme işlemi yapılmaktadır.

Kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile klima başarılı bir şekilde sökülür ve taşımanın gerçekleşeceği yerde kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Erdemir Klima Servisi firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire dinlenme alanları camiler daireler gibi klima kullandığınız her yerde faaliyet göstermekteyiz.

Klima Yeri Değiştirme

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde teknik servis hizmeti veren yetkili teknik servis firmasıyız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara