Yeni Eklenen Klima Servis Bölgeleri

Yenikent Klima Servisi

Yenikent klima servisi klima bakım onarım tamir klima yedke parça temini klima temizleme klima gazı dolumu klima montajı çalışmalarını uzman personelimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili teknik servis firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız her tür marka model klimanın bakım onarımını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yenikent Klima Tamiri 

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde bu bakımları yaptırmalısınız.

Unutmayın klima bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde elektrik faturalarının  yüksek gelmesine dur demek mümkündür.

Bakımları yapılmayan klimalar daha fazla enerji harcayarak elektrik faturasının yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Yenikent Klima Servisi Klimacı

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

YENİKENT KLİMACILAR

YENİKENT KLİMA TAMİRCİSİ

YENİKENT KLİMA SERVİS FİYATLARI

YENİKENT KLİMA GAZI DOLUMU

YENİKENT KLİMA TEMİZLEME

YENİKENT BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara